Piekący ból w górnej części brzucha w 33. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 33 tyg ciazy. Od jakiegos czasu dokucza mi piekacy bol w gornej czesci brzucha, pod zebrami. Bol pojawia sie po wysilku fizycznym i promieniuje na plecy... Czasami jest silny, ale mija gdy sie poloze. Czy powinnam sie tym martwic? Prosze o odpowiedz i z gory dziekuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe nie są charakterystyczne, co oznacza, że mogą mieć wiele przyczyn. Sugeruję konsultację z lekarzem ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę.