Piekący ból w okolicy biodra i odcinka krzyżowo-lędźwiowego kręgosłupa

Od kilku miesięcy czuje piekący ból w okolicy prawego biodra nasilający się w trakcie dłuższego siedzenia oraz klujacy ból w odcinku krzyżowo lędźwiowym. W zeszłym miesiącu stwierdzono u mnie niewielka wypukline w odcinku lędźwiowym co objawialo się silnym bólem ale po wizytach u fizjoterapeuty i terapeuty manualnego ból minął pozostały jednak dolegliwości wspomniane na początku. Co może być przyczyną i jak temu zaradzić?

Uszkodzenie wysokich korzeni lędźwiowych może także prowadzić do powstania bólu neuropatycznego objawiających się uczuciem palenia oraz pieczenia. Można włączyć niewielką dawkę karbamazepiny np. 200mg na noc.