Piekący ból w okolicy prawej strony pod żebrami

Witam, 2 tyg. temu mialam silny bol zoladka, ktory staralam sie zwalczyc kroplami zoladkowymi - w bolu zasnelam. Nastepnego dnia po przelknieciu jakiegokolwiek pokarmu lub plynu, czy nawet sliny czulam krotki, piekacy bol w okolicy prawej strony pod zebrami - mam tak do dzis pomimo stosowania lekkiej diety, picia ziol(czystek, szalwia, rumianek). Rowniez w trakcie bekania (przepraszam za wyrazenie) odczuwam ten krotkotrwaly piekacy bol. Prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.