Piekący ból w udzie i łydce

Moja mam l.53 od 9 miesięcy odczuwa straszny ból, piękący i palący w udzie i łydce. Przeszła operację usunięcia dysku i ma implant i stabilizację. Pomimo tego ból nie ustępuje, a wręcz się nasila. Lekarze uważają, że już nic nie powinno boleć, jednak mam jest na skraju wytrzymania. Czy znajdę gdzieś w Polsce lekarza, który znajdzie problem bólu u mojej mamy?

Jest jakaś przyczyna tego bólu. Jednak aby stwierdzić co może powodować ból trzeba więcej szczegółów co do rodzaju zabiegu jaki przeszła Twoja mama oraz wyniki badania MR kregoslupa odc. L-S.