Piekący i kłujący ból w dole brzucha

witam, od jakiegos czasu boli mnie dol brzucha to taki piekaco klujacy bol a nasila sie jak leze na brzuchu czasem promieniuje az na plecy, jakie moga byc przyczyny?

Aleksander Ropielewski

Przyczyn może być bardzo wiele od gastrologicznych prze ginekologiczne na ortopedycznych i wielu innych skończywszy. Niestety bez przeprowadzenia badania trudno jest mi stwierdzić jakie mogą być oowody Pani dolegliwości. Sugeruję kontakt z lekarzem.