Pielęgnacja cery mieszanej u mężczyzny

Witam! Jestem facetem, mam problem z cerą mieszana. Wiele piszę się na temat kobiet, ale jak to jest u facetów? [ przecież mam inną skóre technicznie ] Czym się kierować przy wyborze kremów, żeli? Jak mogą mi one pomóc? Czy mogę dzieki nim usunąc zaskórniki i cieszyć się zamkniętymi porami itp? Wiem, że to temat rzeka, jednak interesuje mnie głównie skład oraz rozpoznanie dobrego kremu od jakiejś tandety, oraz po jakim czasie mogę mieć efekt i czy wgl to coś da?[wiem ze trzeba ciągle stosować]

Witam warto pójść do kosmetyczki na peeling kawitacyjny i maskę lub do lekarza medycyny estetycznej na serię peelingów medycznych. Do mycia twarzy warto używać płynu micelarnego lub żelu do mycia twarzy np.La Roche Posay effaclare gel moussant. Balsam po goleniu najlepiej aby zawierał jak najmniej alkoholu.Wybierając krem do twarzy należy zwrócić uwagę aby był on nawilżający oraz miał lekką konsystencję. Aby nie tworzyło się tak dużo zaskórników warto krem nakładać po umyciu twarzy jak twarz ostygnie, pory skory się-pozamykają po ok.10 minutach.