Pielęgnacja cery naczynkowej z tendencją do przetłuszczania

Mam cerę naczynkową na policzkach i nosie, rozszerzone pory na nosie, brodzie, policzkach i czole z zaskórnikami w różnych miejscach. Cera jest tłusta, czasami mieszana. Po nałożeniu makijażu po kilku godzinach świeci się okropnie. Używam mleczka do demakijażu do cery wrażliwej lub naczynkowej, toniku do cery naczynkowej lub nawilżająco-oczyszczającego,krem nawilżającydo cery naczynkowej. Robię peeling enzymatyczny, maski oczyszczające i obkurczające naczynka. A cera nadal jest nieciekawa.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponuję konsultację z dermatologiem. Używa Pani już dość dużą ilość kosmetyków stąd też nie chciałbym polecać kolejnych specyfików.