Pielęgnacja rany po zabiegu chirurgicznym w obrębie piersi

2 tygodnie temu miałam zabieg chirurgiczny na piersi. Rana niewielka lecz zszyta. Po 8 dniach przyszłam do kontroli a szwy zostały mi zdjęte. Dzisiaj (3 dni później) podczas zmieniania opatrunku i przemywania prawie w całości zagojoną ranę sprejem antyseptycznym, zauważyłam że część bezbarwnego szwu jeszcze jest oraz kawałek wystaje i "kłuje" gdy lekko przykładam palec. Czy mam iść do lekarza usunąć ten szew? Niestety nie zostałam poinformowana czy szew same się wchłaniają a to jest jednak pierś

Nie operowałem , nie widzę stanu obecnego - nie potrafię więc doradzić nic rozsądnego poza tym , aby udała się Pani pilnie do operatora!!! zż