Pielęgnacja szwów w obrębie ręki

dzień dobry 10 lutego miałem zalozonych piec szwów na podpuszce reki jeżeli reka się nie chce goic można czyms smarować bo dopiero mam mieć sciagniete szwy 23 lutego czy może się cos zlego stać z nimi przez ten czas proszę o odpowiedz

Dodatkowo - te rany wymagają rzetelnej pielęgnacji - odpowiednich środków i opatrunków. Z pewnością będzie to dobrze prowadzone w poradni chirurgicznej, choć wymaga cierpliwości.