Pielęgnacja szybko przetłuszczających się włosów

Witam, proszę poradzic mi cos dobrego na przetłuszczajace sie włosy. Uzywalam roznych szamponow i takich z drogerii i takich z apteki i nic nie pomaga :( myje wlosy co 2dzien, nie moge wytrzymac dluzej bo bardzo sa przetluszczone i sie swieca i wygladaja nie estetycznie. Na dzien dzisiejszy wyglada to tak: myje wlosy 2razy, odzywka na same koncowki, czasami pianka do wlosow zeby sie lepiej ukladaly nastepnego dnia, suszarka pozniej wiaze kucyk i spac :)

Podstawą pielęgnacji włosów przetłuszczających się powinno być ich regularne mycie przy zastosowaniu szamponów i odżywek działających łagodząco i chłodząco. Skuteczne mogą być produkty zawierające wyciągi z rumianku, chmielu, rzepy, pokrzywy, mięty czy aloesu. Obecnie w drogeriach dostępne są całe serie kosmetyków zwiększających puszystość włosów, które również powinny skutecznie poprawić wygląd fryzury. Warto zdecydować się na zastosowanie preparatów z substancjami naturalnymi, są delikatne i nie obciążają włosów, a do tego działają przeciwgrzybicznie i przeciwbakteryjnie.