Pielęgnacja włosów po rozjaśnianiu

Miałam zrobione pasemka blond rozjaśniaczem,były grube i wyszły żółte...po wyjściu od fryzjera nie mogłam na siebie patrzeć i na drugi dzień poszłam coś z tym zrobić,a że chciałam mieć już swoje naturalne włosy to postanowiłam żeby te pasemka zafarbić farbą bez amoniaku gdzie nie widać odrostów, wszystko było ok do czasu gdy kolor sie zmywał i przebijały te pasemka i znowu farbowałam farbą bez amoniaku. Minęło 6 lat a przy niby odrostach są blond pojedyncze włosy. Dlaczego nie rosną moje ciemne?

Proszę udać się do fryzjera, zapewne odpowie na Pani pytania. Zawsze można zrobić dekoloryzację włosów.

O blond włosy szczególnie należy zadbać, aby były dobrze nawilżone i odżywione.