Pielęgnacja włosów przetłuszczających się

Przetłuszczają się włosy i stosuję szampon przeciwłupieżowy Catzy, Healing Herbal Shampoo(Ziołowy szampon przeciwłupieżowy z pirytonianem cynku 1% i już skończyła mi się b1 butelka i stosuję drugą nie wiem czy nie jest mocny po już na 2 i 3 dzień skóra głowy swędzi a łupieżu jest znaczniej miej tylko że przetłuszczają sie i może jakiś inny szampon zastosować o przetłuszczających się włosów.PS.Mam 18 lat :)

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Ze względu na ryzyko ''rozregulowania'' sobie włosów sugerowałbym konsultację z dermatologiem.