Pielęgnacja włosów przetłuszczających się i wypadających

Witam mam problem z włosami a dokładnie z ich przetłuszczaniem się, to dla mnie prawdziwy koszmar gdyż muszę je dziennie myć .Najdziwiejsze jest to ze skóra głowy jest sucha i gdy tylko zmienie szampon zaraz mam łupież wiec nie wiem czym myc te wlosy skoro sa tluste , Nawet spłukuje je w zimnej wodzie by sie nie przetłuszczaly tak szybko ale to nic nie daje ,poza tym mam przerzedzone te włosy przez androgenne wypadanie bo mam PCOS i nie wiem czy jest cos na porost w moim przypadku prosze opomoc

witam, jeśli ma Pani PCOS i wysokie androgeny, to sama pielęgnacja nie pomoże, trzeba będzie pewnie przyjmować jakieś leki obniżające androgeny, ale to po badaniach i wizycie u endokrynologa, tak na oko nie bardzo da się coś zlecić, a poza tym leki są na receptę. pozdr