Pielęgnacja włosów w 2. trymestrze ciąży

Czy można w ciąży (w II trymestrze) stosować gotowe wcierki do włosów np. Radical, Seboradin itp? Jeśli nie, to jak domowymi i bezpiecznymi sposobami można wzmocnić cebulki włosów i tym samym ograniczyć ich wypadanie? Czy można stosować szampony np. Dermena, Farmona -Herbal Care? Bardzo dziękuję za odpowiedź.

Jednak mimo wszystko najważniejsza jest urozmaicona zdrowa dieta i relaks :)
Pozdrawiam serdecznie