Pieprzyk na kości piszczelowej

Dzień dobry,mam dziwny pieprzyk na kości piszczelowej. Jest on mocniej brązowy niż te " normalne ", jednak nie czarny. Jest jakby twardszy w porównaniu do pozostałych. Ostatnio odczuwam pieczenie w okół. Jednak nie przy pieprzyku a w okolicach 1-3 cm od niego. Czy to oznacza jedno? Ze to rak?

Dzień dobry,

Proszę się zgłosić do dermatologa i wykonać badanie dermatoskopem. Na jego podstawie lekarz będzie w stanie powiedzieć coś więcej na temat zmiany.

Pozdrawiam serdecznie.