Pieprzyk na nodze a czerniak

Witam, mam pieprzyk od urodzenia na nodzę. Jest czarny, płaski, o nierónych brzegach. Nie zauważyłam, aby przez całe moje życie jakkolwiek się zmienił. Czy powinnam obawiać się, iż jest on czerniakiem ?

Jeśli jest Pani zaniepokojony wyglądem znamienia i wyróżnia się ono na tle pozostałych, należy udać się do lekarza wykonującego badanie dermatoskopowe. Specjalista oceni znamię i podejmie decyzję o dalszym postępowaniu.

Raczej nie , ale podejrzewam,że nie jest nie to jedyna zmiana na Pani skórze! Dlatego proponuje badanie dermatoskopowe u mnie na ul,Mokotowskiej n15 w Fundacji PFESO , tel. rej. 223314140 , zbigniew żurawski , ps.moje klipy można obejrzeć na www.abczdrowie.pl oraz na stronie tej Fundacji , zapraszam , zbigniew żurawski