Pieprzyk na skórze u 29-letniej osoby

witam na plecach mam pieprzyk odstajacy kolo 5 mm.po kapieli goracej wodzie zawsze jest czerwony a potem brązowieje wyglada jak krwiaczek i tak jakby krew w srodu potem stygła.co to znaczy?

Proszę koniecznie udać się do dermatologa , który obejrzy znamię dermatoskopowo i oceni czy jest do usunięcia czy do obserwacji.
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska