Pieprzyk na skórze worka mosznowego

Witam. Na samym środku jąder mam pieprzyk. Kolor ma normalny, jest on od urodzenia. Przez całe życie od początku jest identyczny, nie zmienia się. Nie jest też narażony na uszkodzenia, pocieranie, słońce bo jest w dość dogodnym miejscu. Czy to czemuś zagraża czy mogę być spokojny i po prostu to kontrolować? Dziękuję ;)

Witam
zasada jest taka; jezeli znamie nie jest narazone na ciagle podrazniena ;
nie przeszkadza w codziennych czynnosciach, to stosujemy tylko obserwacje tego miejsca.
Jezeli zacznie sie zmieniac koniecznie nalezy udac sie do lekarza dermatologa.