Pieprzyk na twarzy, z którego wyrastają włoski

Witam, tydzień temu miałam usuwany pieprzyk, z którego wyrastały mi włoski. Po usunięciu zrobił się strupek ale niepokoi mnie bardzo fakt, że dalej zaczęły wyrastać z niego włoski. Lekarz powiedział, że pieprzyk nie jest groźny ale bardzo mnie to zmartwiło tym bardziej, że zależało mi własnie za usunięciu ze względu na te włoski. Co powinnam teraz zrobić? Strupek jeszcze nie odpadł. Czy lekarz wykonał zabieg niefachowo?

Witam
Zmiana skórna była usuwana jak rozumiem laserem, czy tak? Dlaczego zostały włoski? Otóż wiązka światła emitowana przez laser usuwający znamię nie jest pochłaniania przez mieszki włosowe i nie niszczy cebulek włosa. Włoski trzeba bedzie usunąć innym laserem.
Pozdrawiam
Ewa Rybicka