Pieprzyk obrębie piersi a możliwość czerniaka

Od kad pamietam mam pieprzyka na prawej piersi a od jakiegos czasu troszke sie powiekszyl jest wypukly i czarna kropka na nim jest miekki i wyczuwalany w dotyku mam tez zdjecie czy to moze byc czerniak chce go wyciac chirurgicznie choc sie boje ale musze czekac na wizyte dlugo jeszcz

Dzień dobry. Proszę zgłosić się na wizytę do lekarza dermatologa, po obejrzeniu zmian lekarz postawi diagnozę.

Bez badania nikt Pani nie odpowie na pytanie