Zapytaj lekarza

1 , 0 2 5 , 8 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Epidemiologia atopowego zapalenia skóry

W ostatnim czasie coraz więcej osób zgłasza się do lekarzy z objawami AZS. Profesor Jacek Szepietowski wypowiada się na temat epidemiologii atopowego zapalenia skóry.

Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam serdecznie. Taką możliwość uzyskasz podczas wizyty u specjalisty dermatologa. Jednak wstępnie zmiany niegroźne można ocenić na podstawie regularnego kształtu, nie zmieniające kształtu i rozmiaru w czasie, o równych obrysów plamki. Nie mniej jednak aby precyzyjnie mówić o typie zmiany konieczne jest badanie pod dermatoskopem.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0

Dzień dobry, proszę udać się do dermatologa i wykonać dermatoskopię, najlepiej z cyfrową archiwizacją zdjęć, co umożliwi późniejsze kontrole i porównanie obrazów dermatoskopowych. Pozdrawiam, Jacek Toboła

0

Witam, dermatoskopia u dermatologa Pozdrawiam

Lek. med. Bartosz Pawlikowski jest specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Wiedzę i doświadczenie czerpał podczas nauki akademickiej oraz praktyki zawodowej w różnych polskich placówkach medycznych. Brał również udział w misjach zagranicznych. Aktualnie pracuje w Warszawie w Centrum Lasoterapii i Modelowania Sylwetki Elite.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy