Pierś o przewadze gruczołowej, dość gęstej w USG

Witam. Mam 27 lat. Wczoraj byłam na USG piersi. Bardzo proszę o interpretację. Pierś o przewadze gruczołowej, dość gęstej. W KDZ SL, na g.8-mej, ok.4 cm od brodawki sutkowej, płaski obszar odbić o obniżonej echogeniczności wym.ok.7x5x3mm, bez unaczynienia.

Z opisu nie jest sie w stanie zróżnicować zmiany litej z torbielą - oraz orzec o konieczności dalszej diagnostyki - skoro zmiana jest opisana i było sprawdzone unaczynienie, zapewne jest zmianą litą i wymaga obserwacji ( bad. kontrolne za 3-6 miesięcy ) lub biopsji. Takie instrukcje powinna Pani dostać po zakończeniu badania od lekarza wykonującego.