Piersi o budowie tłuszczowo-gruczołowej, nie uwidoczniono zmian ogniskowych

Wyczuwam w piersi 3 zgrubienia bardzo wyraznie. Byłam na badaniu usg, które nic nie wykazało. Jego wynik: piersi o budowie tłuszczowo-gruczołowej, nie uwidoczniono zmian ogniskowych, przewody mlekowe nieposzerzone, powięż prawidłowej wielkości, doły pachowe wolne, BIRADS-usg 1. Więc czym są wyczuwalne przeze mnie guzy/zgrubienia? czy usg moze sie mylić?

Wyczuwalne zgrubienie w młodym wieku wystepują przy zbitej tkance gruczołowej, i wiotkiej tkance między zrazikami gruczołu, USG się nie myli, tylko nie widzi w tym nieprawidłowości i słusznie bo to zapewne "taka uroda"