Piersi o utkaniu gruczołowo-tłuszczowym

Witam odebrałam wyniki mamy z usg piersi piersi o Utkaniu gruczołowo tłuszczowym. W p. Lewej na godz 1/2 ognisko mieszane ok 19x12mm-c3. Poza tym bez zmian podejrzanych. Doły pachwowe wolne . Prosze o interpretacje wiek mamy 53 lata

Na podstawie tego wyniku nic konkretnego nie można powiedzieć na temat tej zmiany typu guzkowego. Trzeba w tej sprawie skonsultować się z lekarzem, który kierował na badanie, a także rozważyć pogłębienie diagnostyki o mammografię i być może biopsję cienkoigłową zmiany ogniskowej.