Pierwsza nieudana kardiowersja i stosowanie leków

Jestem po pierwszej nieudanej kardiowersji.Zalecenia po wyjściu ze szpitala Xarelto 20 Ebivol 5 i nowy lek wprowadzony Cordarone.I zastanawiam się czy poddać się drugiej kardiowersji, czy pokochać migotanie..Czy Cordarone przepisze mi lekarz w przychodni ,czy tylko kardiolog?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, jeśli pokaże Pani lekarzowi rodzinnemu kartę informacyjną, to będzie mógł przedłużyć Pani leki. Decyzja należy do Pani, kardiowersji daje sznasę na eliminację epizodów migotania, ale niestety nie zawsze jest skuteczna i wymaga znieczulenia ogólnnego. Pozdrawiam