Pierwsze objawy ciąży 3 dni od stosunku

Czy po trzech dniach od stosunku moga juz być pierwsze objawy ciąży takie jak np krwawienie ? Dostałam własnie takiego krwawienia 3 dni po stosunku. Utrzymywało sie przez 2 dni. Teraz leci tylko jakiś śluz lekko brązowy (w nie wielkiej ilości) Czy to może być ciąża ? Stosunek był uprawiany w prezerwatywie.

Lek. Marta Gryszkiewicz

Jeśli nie doszło do uszkodzenia prezerwatywy i była ona prawidłowo założona nie ma możliwości zapłodnienia. Krwawienie może występować także po stosunku, jeśli dojdzie do uszkodzenia mechanicznego nabłonka pochwy. Jeśli krwawienie lub brązowe plamienie będzie się utrzymywało należy zgłosić się do ginekologa.