Pierwsze objawy ciąży po stosunku bez zabezpieczenia

Witam, mam poważny problem. Ostatni raz kochałam się z chłopakiem ok.5 miesięcy temu. Niestety dochodził we mnie. Od tamtej pory nie mam okresu, na początku myślałam, że to przez antybiotyki, stres, ciągłe głodówki. Brzuch jest twardszy, ale też możliwe, że przez to, że ćwiczę. Robiłam dwa testy, do 2tyg po terminie miesiączki, oraz niedawno-negatywne. Nie mam żadnych innych objawów ciąży, ale boję się, że w niej jestem. Boję się też iść do lekarza. Miesiączki miałam regularne, co 28 dni.

Dzień dobry!

KONIECZNA jest wizyta u lekarza ginekologa. Zarówno wtedy, jeśli jest Pani w ciąży, jak i wtedy, kiedy Pani w niej nie jest, ale od 5 miesięcy nie miesiączkuje.

Pozdrawiam!