Pierwsze objawy wczesnej ciąży

dzien dobry.mam na imie kornelia.mam objawy ze moge byc w ciazy,otoz 2 miesiace mam okres krotszy niz zwykle oraz dozo mniej obfity.niewiwm co o tym muslec.a drogie pytanie 5 dni po okresie doszlo do wytrysku wewnatrz.mam sie martwic,hmm.bo zacal mi sie okres 15tego trwal 3 dni a potem same brudy lecialy to niewiem czy to uwazac za okres prosze o odp

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji konieczna jest wizyta u ginekologa. Możliwe są także wahania hormonalne. Proponuje wykonać test ciazowy.