Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 3 4 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pierwsze opakowanie tabletek antykoncepcyjnych a obfite krwawienie

Witam, pierwszy raz stosuje tabletki, lekarz przepisial mi Vibin mini, miesiąćzkę dostałam 4 sierpnia a do tej pory obficie krwawie, dodatkowo dzisiaj mam straszne skrzepy. Czy powinnam odstawić tabletki i udac sie do lekarza? jaka moze byc przyczyna.Prosze o odpowiedz bo sie martwie .
KOBIETA ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
77 poziom zaufania

Witam Panią serdecznie. Co do samego krwawienia, przyczyn może być wiele - czasami przyczyną są tabletki antykoncepcyjne - źle dobrane dawki hormonów mogą powodować na przykład plamienia, poza tym należy także sprawdzić czy przyczyną wzmożonego krwawienia nie są choroby organiczne, jak nadżerka czy też polip.

lekarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy