Pierwszy dzień miesiączki a BHCG

Pierszy dzień ostatniej miesiączki to 26.08. W 31 dniu cyklu betaHCG wyniosło 281, po 6 dniach tj. 37 dnia cyklu juz 3086, natomiast po kolejnych 3 czyli w 40 dniu aż 7300. Ten 40 dzień to teoretycznie 5 tydzień i 3 dzień. Jednak w 37 dniu z usg wynikało, że to 4 tydzień i 3 dzień przy czym znowu z kalendarzyka wynikało 5 tydzień pełny. Trochę się niepokoję tym gwałtownie rosnącym Hcg. Rok temu poroniłam. Płód nie rósł a beta bardzo. Proszę o pomoc. Dziękuję

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Przyrost betaHCG wydaje się być prawidłowy. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.