Pierwszy niezabezpieczony stosunek a ryzyko ciąży

Witam, mam takie pytanie . Czy podczas pierwszego stosunku bez zabezpieczenia mogło dość do ciąży, nawet jeśli partnerka miała dni niepłodne ?, Otóż nie jestem w 100% pewny doszło do wytrysku, odczyłem pewien skórcz ale nie jestem właśnie tego pewny i dodam że partnerka zażywa tabekti dopochwowe które zwiększają płodość czy jakoś tak.

Milena Lubowicz

W czasie każdego stosunku teoretycznie może dojść do zapłodnienia, nie ma znaczenia który jest to stosunek. Oczywiście ryzyko to jest mniejsze w czasie dni niepłodnych. Nie ma tabletek dopochwowych zwiększających płodność. Jeżeli stosunek był niezabezpieczony to ryzyko ciąży istnieje. W przypadku opóźnienia miesiączki proszę wykonać test ciążowy.
Pozdrawiam