Pierwszy stosunek seksualny a prawdopodobieństwo ciąży

Witam, mam poważne pytanie. Przed wczoraj doszło między mną a mężczyzną do zbliżenia. Chłopak był pod wpływem alkoholu. Penetrował mnie palcem a potem starał się swoim członkiem. "Niestety" jego członek był wiotki i nie chciał stanąć. Kilka razy próbował wejść głębiej, ale mu się to nie udawało, ponieważ członek wychodził ze mnie. Nie było wytrysku. To był mój pierwszy raz, bardzo bolało, krew się nie pojawiła. Okres powinnam dostać 29, boję się zajścia w ciążę. Boję się bardzo. Proszę o pomoc.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ciąża w opisanym przypadku jest prawdopodobna ( jednak prawdopodobieństwo to jest bardzo trudno określić. Dla pewności w przypadku opóźnienia się krwawienia miesiączkowego proponuję wykonać test ciążowy po przynajmniej 14 dniach od stosunku ( wtedy powinien być diagnostyczny). Pozdrawiam