Pierwszy trymestr ciąży a krwawienie

prosze o pomoc mieszkam w uk krawie juz caly tydz to 1 tymestr ciazy scan mam za tydz bo tu jest takie prawo czy to mozliwe ze poronilam milam jasna krew pozniej dwa dni brudna teraz nadal krwaie raz mniej raz mocniej czy to mozliwe ze poronilam lub mam ciaze po zamaciczna po krawieniach ustaly bule brzcuha

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W sytuacji gdy w czasie ciąży wystąpi permanentne krwawienie należy bezzwłocznie zgłosić się do lekarza. Nie ma znaczenia kiedy ma Pani umówioną wizytę. Warto iść do lekarza od razu.