Pierzynkowate endometrium i wynik bHCG a brak okresu i starania o ciążę

Witam serdecznie! Staramy się o dziecko. Cykle 26-28 dniowe. Ostatni okres 16 września - współżycie 13,14 i 17 dnia cyklu. 30 dnia cyklu USG dopochwowe, które wykazało "pierzynkowate" grube endometrium, BHCG ujemne - 0,1. Dziś 32 dzien cyklu nadal nie dostałam okresu. Czy jest jeszcze szansa na ciąże czy nie? Bardzo proszę o odpowiedz!

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny po upływie 14 dni od daty stosunku. Ciąża jest możliwa.