Pieściłem się z dziewczyną

Witam!
Mam pytanie, niedawno pieściłem się z dziewczyną no i nas poniosło i ocierałem ją penisem po narządach rozrodczych. Żołądź mogła w jednym momencie być w pochwie na 0,5 cm, może nawet nie, ale to trwało może nawet nie 3 - 5 sek.

Podkreślam, że nie było wytrysku. Ale ten płyn, który przy podnieceniu się pojawia mnie nie pokoi, a więc czy jest możliwość zapłodnienia?

ponad rok temu

Witaj,

Ryzyko zapłodnienia istnieje zawsze przy kontakcie penisa z pochwą. Niekoniecznie musi dojść do pełnej penetracji z wytryskiem. Słusznie zauważyłeś występowanie preejakulatu (ten płyn, o którym piszesz), który także zawiera plemniki. Ważne, jest także, w której fazie cyklu jest partnerka.
Wracając do Waszej sytuacji, ryzyko na zajście w ciążę jest raczej niewielkie, ale nie zerowe. Na przyszłość proponowałabym zastosowanie przynajmniej kremów plemnikobójczych.

Pozdrawiam.