Pieszczota palcem z preejakulatem

Witam, ostatnio pieściłem się z koleżanką. Przez przypadek (poprawiając się) naniosłem na palec preejakulat i chwile potem pieściłem ją oraz włożyłem palec do pochwy, około 4,5 cm. Z tego co wiadomo to do powinno został około 8,9 dni od dnia pieszczot. Dodam również, że nie pamiętam czy wcześniej ją dotykałem po innych częściach ciała czy od razu przeszedłem do czynności opisanych wcześniej.Jakie są szanse na zapłodnienie?

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, proszę jeszcze raz zadać pytanie i ściślej określić stwierdzenie: 'to do powinno został około 8,9 dni od dnia pieszczot.'. Na podstawie pozostałych informacji można jednak oszacować, że ryzyko ciąży jest niskie.