Pieszczoty piersi nie sprawiają jej przyjemności. Dlaczego?

Witam, ogólnie moja dziewczyna (lat 16) ma taki problem, że kiedy pieszczę ja po piersiach nie czuje żadnej przyjemności (dodam, że była tydzień przed okresem), tylko to że ją dotykam, niedawno jeszcze wszystko było dobrze, chociaż odczuwała tylko lekka przyjemność. Co możne być przyczyną? Raczej wszystko robię tak jak należy...
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Piersi to jedna ze sfer erogennych, natomiast nie jedyna. Jeżeli wcześniej Twoja dziewczyna odczuwała przyjemność z takich pieszczot, to być może jest to kwestia nastroju lub innych zmiennych okoliczności.

Kobiety różnią się między sobą w upodobaniach seksualnych, co oznacza, że nie każdą musi podniecać pieszczenie piersi. Piszesz, że brak przyjemności przy takich pieszczotach jest problemem dla Twojej dziewczyny. Czy to ona Ci tak powiedziała? Jeżeli nie, to być może dla niej to nie jest żaden kłopot. Proponuję, abyś w przyszłości zapytał się swojej dziewczyny jakie pieszczoty lubi.

Serdecznie pozdrawiam.