Pieszczoty z chłopakiem na początku dni płodnych a ryzyko zajścia w ciążę

Witam. Ostatnio pieściłam się z chłopakiem. Miał wytrysk i sperma pobrudziła mi leginsy. Po 2 minutach robił mi dobrze a potem próbowaliśmy "anal". Drugi wytrysk był już u mnie w buzi. Boję się że jakoś przez leginsy mogły się przedostać plemniki lub wtedy kiedy po 2 minutach po wytrysku ocierał penisa o moją pochwe.Czy po tych sytuacjach może coś być? Dodam że był to pierwszy/drugi dzień płodny. Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę? Proszę o szczegółową odpowiedź i uspokojenie mnie. Pozdrawiam

Dzień dobry.

W oparciu o Pani opis można powiedzieć, że ocieranie członka o pochwę kilka minut po wytrysku jest zachowaniem ryzykownym, niestety, nie wykluczającym zajścia w ciążę.

Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Nie jest możliwe zapłodnienie przez ubranie.
Ryzykowny jest jednak kontakt członka z okolicami pochwy. Jeśli nie planujecie Państwo ciąży, należy unikać takich sytuacji lub wybrać właściwą antykoncepcję.

Pozdrawiam!