Pigmentacja plam w bielactwie

czy mozna w jakis sposob zabarwic plamy pigmentowe? choruje na Vitalligio (bielactwo) jest jakas metoda zeby przywrocic bialam plamom pigmentacje? kamila

Witam! Niestety póki co nie ma skutecznej metody na przywrócenie skórze pełne pigmentacji. Można natomiast stosować zabiegi rozjaśniające na pozostałe partie skóry i zmniejszać w ten sposób kontrast pomiędzy poszczególnymi partiami.