Zapytaj lekarza

1 , 0 2 0 , 2 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Piję alkohol i pale marihuanę, gdzie szukać pomocy?

piłem alkochol i paliłem trawkę i byłem na detoksie alkocholowym znowu piłem i paliłem trawe nie wiem co mam robić mam dziwne zachowanie przy ludziach mrowienie w okolicach czoła i chodzę otępiony gdzie mam się udać
MĘŻCZYZNA ponad rok temu
Mgr Kamila Drozd Psycholog
79 poziom zaufania

Witam serdecznie! Jeżeli nie potrafi Pan kontrolować swoich zachowań i mimo podjętego leczenia (detoksu alkoholowego), znowu wrócił Pan do nałogów – palenia marihuany i picia alkoholu – to potrzebuje Pan profesjonalnej terapii. Sam Pan napisał, że odczuwa skutki uzależnienia, np. mrowienie ciała, otępienie, dziwne zachowania. Nie wiem, skąd Pan pochodzi, by móc Panu doradzić konkretną placówkę, w której mógłby Pan szukać dla siebie pomocy. Najlepiej, by udał się Pan do jakiegoś ośrodka leczenia uzależnień. Takie placówki znajdzie Pan na stronie PARPA (Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – http://www.parpa.pl/). W zakładce „Placówki lecznictwa” znajdzie Pan podział placówek w zależności od województwa. Proszę kliknąć w nazwę województwa, z którego Pan pochodzi – wówczas rozwinie się Panu lista wszystkich miejsc, które oferują profesjonalną pomoc osobom uzależnionym (np. szpitale neuropsychiatryczne, poradnie odwykowe, poradnie terapii uzależnień). Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy