Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 3 4 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Piję alkohol i pale marihuanę, gdzie szukać pomocy?

piłem alkochol i paliłem trawkę i byłem na detoksie alkocholowym znowu piłem i paliłem trawe nie wiem co mam robić mam dziwne zachowanie przy ludziach mrowienie w okolicach czoła i chodzę otępiony gdzie mam się udać
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Czy możemy się pozbyć kompleksów?

Mgr Kamila Drozd Psycholog
80 poziom zaufania

Witam serdecznie! Jeżeli nie potrafi Pan kontrolować swoich zachowań i mimo podjętego leczenia (detoksu alkoholowego), znowu wrócił Pan do nałogówpalenia marihuany i picia alkoholu – to potrzebuje Pan profesjonalnej terapii. Sam Pan napisał, że odczuwa skutki uzależnienia, np. mrowienie ciała, otępienie, dziwne zachowania. Nie wiem, skąd Pan pochodzi, by móc Panu doradzić konkretną placówkę, w której mógłby Pan szukać dla siebie pomocy. Najlepiej, by udał się Pan do jakiegoś ośrodka leczenia uzależnień. Takie placówki znajdzie Pan na stronie PARPA (Państwowej Agencji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych – http://www.parpa.pl/). W zakładce „Placówki lecznictwa” znajdzie Pan podział placówek w zależności od województwa. Proszę kliknąć w nazwę województwa, z którego Pan pochodzi – wówczas rozwinie się Panu lista wszystkich miejsc, które oferują profesjonalną pomoc osobom uzależnionym (np. szpitale neuropsychiatryczne, poradnie odwykowe, poradnie terapii uzależnień). Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Psycholog społeczny, autorka wielu publikacji dotyczących rozwoju osobistego oraz warsztatów z doradztwa zawodowego i komunikacji międzypłciowej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy