Piperyna jako skuteczny środek odchudzający

Witam, ostatnio czytalam o piperynia jako skutecznym srodku odchudzajacym. Czy rzeczywiscie pomaga schudnac i czy jakie moga byc skutki uboczne dla organizmu?

Witam. Nie radzę sugerować się reklamami. Żadne suplementy nie zastąpią dobrze bilansowanej diety oraz regularnej aktywności fizycznej. Radziłabym popracować nad zdrowymi nawykami żywieniowymi. Aby schudnąć, trzeba włożyć w to trochę wysiłku i nie należy tego przyspieszać żadnymi tabletkami. Oprócz tego w kuchni można stosować na co dzień przyprawy takie jak: pieprz, chilli, kurkuma, kardamon, imbir, cynamon. Zapraszam na bloga ze zdrowymi przepisami: www.zdrowapasja.blogspot.com. Pozdrawiam.