Pisk po urazie akustycznym

Około 2 tygodnie temu doznałem urazu akustycznego i w prawym uchu czuję jak bym miał wodę oraz słyszę pisk, laryngolog zapisał mi lekarstwa ale nie zapytałem go czy z takim urazem mogę dalej ćwiczyć sporty walki oraz chodzić na siłownię? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Taki uraz akustyczny trzeba szybko, intensywnie leczyć, niejednokrotnie w warunkach szpitalnych. takie urazy akustyczne należy leczyć w ciągu 2 3 dni od urazu. Potem może być za późno. Unikaj hałasu przez 30 dni a siłownia to hałas