Piski w uszach a zmiany zwyrodnieniowe

Witam, jestem kobietą w wieku 30 lat. Od paru tygodni niemal codziennie miewam piszczenie w uszach. Piski trwają parę sekund, nie są zbyt głośne. Uszy mi się nie zatykają, szumów też nie odczuwam. Ciśnienie mam w normie. Czy te piski mogą być objawem niedoboru jakiejś witaminy lub świadczyć o zmianach zwyrodnieniowych? Jestem szczupłą osobą, mam osteoporozę. Pozdrawiam

Przede wszystkim trzeba wykonać badanie otoskopowe. Może to być banalna sprawa w postaci woskowiny itp. Jeżeli będzie ok to napisz. Piski,szumy uszne to bardzo obszerny temat. Osteoporoza w wieku 30 lat? Dziwne. Sprawdź to.