Piszczenie u niemowlaka

Witam, Chciałam sie zapytać gdyż moja 8-miesięczna córka jest baaardzzooo żywa. Nie wiem czy to wynika z jej temperametu czy cośfaktycznie jej dolega. Nie tyle że płacze, ale bardzo często piszczy. Przewijanie na przewijaku jest praktycznie nie możliwe gdzyż odrazu pzrekreca sie barzuch i obraca sie we wszystkie strony. Bardzo prosiłabym o jakąś poradę w jaki sposób reagować na jej zachowania. Z góry Dziękuje.

Być może córeczka po prostu tego nie lubi (szczególnie, jeśli jest ruchliwa, a przewijanie raczej kojarzy z unieruchomieniem), a płacz, czy pisk jest jedyna jej dostępną metoda. Warto sprawdzić czy inne miejsce lub pozycja do przewijania zmieni sytuację. Pomocna może się tez okazać jakaś nowa zabawka (atrakcyjna dla Małej), która będzie się mogła bawić tylko w trakcie przewijania, a która przyciągnie jej uwagę.