Piszczenie w głowie u 51-latki

od dłuższego czasu piszczy mi w głowie pisk jest bardzo intensywny nie umiem sobie z nim radzić byłam już chyba u wszystkich lekarzy . Proszę pomórzcie mi ma 51lat i chcę być jeszcze zdrowa.

Łódź jest doskonałym ośrodkiem klinicznym w zakresie schorzeń uszu. Więc kto może Ci jeszcze Ci pomóc? Przebadaj się jeszcze może neurologicznie. A jak nie to przyjedź do mnie, trzeba długo porozmawiać i długo się badać. Weź ze sobą wszystkie choroby i wszystkie leki jakie bierzesz. Weź TK i RM mózgu itd,itp...