Piszczenie w uchu po wypadku motocyklowym i operacji głowy

Witam. Mój mąż 19 maja miał wypadek na motorze. Okazało się ze ma krew z lewej strony glowy zrobiono mu operacje,ale od upadku skarży się na piszczenie w lewym uchu byliśmy u dwóch laryngologow jeden powiedział ze ma wodę w zewnętrznej stronie ucha drugi zaś ze nic tam nie ma wysłali go na jakąś terapię polega ona na wydychaniu tlenu i ma w tym czasie nałożone słuchawki związane jest to z jakimś magnetyzmem nie mam pojęcia co to jest. Czym spowodowane jest to pszczenie i jak można to wyleczyć

Nie znam rozległości urazu mózgu Twojego męża. To rozległy problem. Nie pomogę na odległość. Przyjedź ze wszystkimi papierami i z mężem na badanie. Ale śpiesz się.