Piszczenie w uszach a wykonanie badań

Mam dokładnie te same dolegliwości co pacjent pod tym linkiem: http://portal.abczdrowie.pl/pytania/piszczenie-w-uszach chciałem jednak spytać (gdyż mam taką możliwość) czy lepszym byłoby wykonanie obrazowania rm niż rtg?

Konieczna pełna ocena.i wywiad Nie zawsze potrzebne jest wykonanie badania neuroobrazowego Lepze badanie MRI , bo mniej obciąża , małe promieniowanie, i lepiej obrazuje struktury tylnej jamy, uszu, blędników .
Często lekkie zawroty mają banalne tło,
Zaburzenia nerwicowe, lękowe, naczynioruchowe, wegetatywne;
Jaki nastrój i ciśnienie krwi?Jaki tryb życia, dieta, sen??
Pozdrawiam