Placówki w których najlepiej poddać się zabiegowi na przepuklinę rozworu przełykowego

Witam. Stwierdzono u mnie dużą przepuklinę rozworu przełykowego oraz chorobę refluksową. Od 7 lat pzyjmuje lek IPP. Stan zapalny i nadżerki zostały podleczona ale dolegliwości są coraz bardziej odczuwalne. Cierpię na niedokrwistość i muszę przyjmoeać Fe. Ostatnio jest t niemożliwe z powodu ostrych ataków bólu. Gdzii najlepiej poddać się operacji? Mieszkam w Warszawie. Czy do operacji metodą laparaskopową trzeba dopłacać? Jak do czasu operacji przyjmować Fe? Dziękuję za wszelkie cenne informacje.

Witam,
w SPCSK Banacha (Oddział Chirurgii Gastroenterologicznej) wykonuje się tego typu zabiegi.
Sposób operacji oraz wszelkie informacje na pewno otrzyma Pani od lekarza, który podejmie się wykonania operacji po dokładnym przeanalizowaniu Pani przypadku (wyniki badań obrazowych, laboratoryjnych, badanie przedmiotowe, podmiotowe)

Pozdrawiam serdecznie!