Płacz dziecka przed i po karmieniu mlekiem

Witam moja corka ma 6 tygodni mieszkamy w anglii corka jest na mleku modefikowanym od urodzenia (aptamil 1) odpowiednik bebilon problem polega na tym ze dziecko placze przed kazdym karmieniem I po I bardzo czesto w ciagu Dnia bylismy z nia u lekarza uslyszelismy ze to normalne przez kolejne dwa tyg nic sie nie zmienilo bylismy poraz kolejny w przychodni znow powiedzieli ze to normalne zmienilismy Sami mleko na nutramigan ale mala nie chce pic tego prosze o Pomoc jakos rade dziekuje Ania

Nutramigen jest dobrym rozwiązaniem ale dzieci często nie akceptują tego smaku. Trzeba to mleko wprowadzać stopniowo np. 10ml. Nuitramigenu i 90ml Bebilon , potem 20 Nutramigenu i 80 Bebilinu. aż w końcu zaakceptuje mleko Nutramigen. Można też przez ten przejściowy czas dodawać enzym pomagający trawić mleko tj. lek :Delikol no i podawać florę bakteryjną Lakcid itp.