Płacz i nerwowe zachowanie u 2-miesięcznego dziecka po zmianie mleka

Witam. Moja córka ma 2mc obecnie od 2tyg miala zmieniane mlko od bebilonu pronutra po bebilon pepti1dha i bebilon 1 HA obecnoe jest na nutrigen LGG. Bo miala skaze i cala byla wysypana. Chodzi o to ze od wczoraj steasznie placze pogkurcz nozki i nie mogę jej uspokijic przez10m czasem. Pediatra zapisał biogaje ma niby pomoc!ogólnie nie wiem jak jej pomoc:-/

Aleksander Ropielewski

Nie wydaje się aby opisane dolegliwości były związane ze zmianą mleka, która miała miejsce 2 tyg. temu, dlatego trudno bez przeprowadzenia badania stwierdzić mi jaka jest przyczyna opisywanych dolegliwości. Zdecydowanie sugeruję kontakt z pediatrą.